O nás

Jmenuji se Tomáš Repaský a v roce 2015 jsem se společníky postavil v Ghaně továrnu na těžbu a balení pitné vody s názvem SKY WATER a přidával do ní AKTIVNÍ JODOVÝ KONCENTRÁT IODICA dovezený z Česka. 

Naším cílem bylo pomoci lidem v Ghaně se snížením jódového deficitu, který je v této africké zemi stále významný a pomoci s bojem proti kretenismu a dalším potížím, které vznikají nedostatkem jódu ve stravě. 

Takto vypadala naše reklama na vodu s jódem vyrobená pro Ghanu:

Lidé v Ghaně si naši vodu zamilovali pro její zdravotní benefity, chuť a fakt, že i přes africké horko velmi dobře chutná i nevychlazená.

Jak ukázala nedávná konference JÓD 21 pořádaná Státní zdravotním ústavem, i přes jodizovanou sůl v našem jídelníčků České republice hrozí, že bude vyškrtnuta ze seznamu zemí, které mají jódový deficit vyřešen. Rodí se totiž čím dál více dětí s jódovým deficitem, což ukazuje na nízké množství jódu v jídelníčku naší populace obecně. 

I z těchto důvodů jsem v roce 2020 v Česku převzal distribuci tohoto unikátního přírodního jódu ve formě doplňku stravy a dalších produktů, které jej obsahují. 

Dělám vše pro to, aby každý z vás mohl mít užitek z přírodních produktů IODICA.

Těším se na vaše osobní zkušenosti s naším jódovým koncentrátem a přeji hodně zdraví.

Tomáš Repaský