ČLÁNKY A REFERENCE

Blog_A

Menu_články_banner_struma2

menu_pms

menu_coffee

clanky_menu_monde

Blog_B_01

Blog_B_02

Snímek obrazovky 2021-02-15 v 16.17.25

Neberte však za slovo pouze nás. Zde jsou další, kterým IODICA pomohla:

Reference

VERONIKA

"Vlivem dlouhodobé nemoci jsem trpěla silnými, nepřetržitými bolestmi v pánevní oblasti a zhoršenou hormonální funkcí. V období menstruace tyto bolesti vždy vygradovaly do naprosto nesnesitelné intenzity a neobešla jsem se bez utlumujícího prášku. Podotýkám, že potíže trvaly osm let a za tu dobu jsem vyzkoušela ohromné množství přípravků a léků. Nic nefungovalo. Po měsíci užívání jódu IODICA bolest ustoupila na minimum. Hormony se srovnaly a nyní už všechno zvládám bez pomoci léků na bolest, což je po tak dlouhé době téměř zázrak. Všimla jsem si také, že jód mi dodal větší psychickou odolnost vůči stresu a jasnější, koncentrovanější myšlení."

Reference

MIROSLAVA

"Po měsíci používání mohu váš produkt opravdu doporučit. Již po prvním týdnu pravidelného používání jsem zaznamenala kvalitnější spánek bez návalů horka, kterými jsem trpěla zhruba dva roky. Zlepšila se i má celková kondice, jak fyzická, tak psychická. Bývala jsem před užíváním jódu IODICA velmi unavená. Spím a pracuji na zahradě jako drak. Denně si dávám jednu polévkovou lžíci a smutně koukám, jak produkt ubývá. Nejraději bych si dávkovala půl lahvičky denně. Malinko jsem měla ze začátku problém se slaností výrobku, snažím se víc pít, aby koncentrace soli nebyla tak výrazná."

danuse

JANA

"Již po 14 dnech užívání přírodního jódu jsem zjistila, že nepotřebuji tolik spánku jako dříve. Takže chodím později spát, vstávám dříve a nebudím se unavená. Mám náročnou profesi pedagoga, setkávám se denně s mnoha dětmi i kolegy a jsem nejstarší v pedagogickém sboru. Přesto tento rok netrpím žádným respiračním onemocněním, chřipkou apod. Mám zato, že je to právě přírodní jód IODICA, který mi letos pomáhá být zdravá. IODICu zatím užívám 4 měsíce a těším se, jakých dalších pozitivních účinků se dočkám."

 

denis

DENIS

31 let

"Potýkal jsem se dlouhodobě s únavou a nechutí k aktivnímu životu a sportování. Po nějaké době užívání jódu Iodica natural jsem začal pociťovat méně únavy což mi dalo větší chuť do života a sportovních aktivit které jsem dlouhodobě zanedbával a tím se zlepšila i má fyzická zdatnost a kvalita spánku. Tento doplněk stravy už beru jako každodenní nezbytný přísun energie."

 

Irenka

Irena

69 let

„Užívám IODICU už měsíc a od té doby přestaly křeče v nohách a zmírnily se bolesti křečových žil. Jsem moc spokojená. Děkuji.

 

 

Oleg

Oleg a Eva

"Na snídani připravuji ovocné saláty s čerstvě lisovaným olejem a samozřejmě do nich synovi přidávám přírodní jod IODICA. V případě mé rodiny to už funguje 3 roky - žádné závažné infekce, nikdo z nás není nemocný."

 

 

8c139207-9c4b-426e-a0ad-9780fa4ec14c-2-2

PETR

65 let

"S IODICA přírodním jódem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Snáze se hubne, výkon ve fitku je vyšší a regenerace svalů rychlejší. Jód doplňuji pravidelně, protože ho mnoho vypotím při tréninku."

 

 

 

IMG_5707-3

 KARIN

29 let

"Děkuji za přírodní jód IODICA, díky kterému mám delší vlasy a také kvalitnější. Jako maminka na mateřské dovolené oceňuji také menší únavu."